Wordpress Tema

Beyaz Haber Ajansı ile Safir Tema arasında dev anlaşma!

Yerel Basın ve Haber Siteleri için haber desteği sunma mottosuyla, 25 Haziran 2020 tarihinde bir grup gazeteci tarafından dijital dünyaya merhaba diyen Beyaz Haber Ajansı (BHA), wordpress tema üreticilerinden Safir Tema ile özel bir anlaşmaya imza attı.

Safir Tema’dan wordpress tema alanlara Abonelik Ücretsiz

Söz konusu bu anlaşmanın kapsamında Safir Tema üzerinden wordpress teması satın alan site sahiplerine talepleri dahilinde ücretsiz abonelik verilecektir. Aynı zamanda yeni bir tema almayı düşünen farklı altyapıya sahip site sahipleri için de eşsiz bir fırsat olarak öne çıkan iş ortaklığı sektöre yeni bir soluk getirecek.

İlgili Makaleler

Beyaz Haber Ajansı ile Safir Tema arasında dev anlaşma! detayları ise şu şekilde;

Safir Tema firmasından her hangi bir haber temasını yeni satın alanlar veya mevcut site sahipleri talep etmeleri halinde BHA tarafından hazırlanan haber alma yazılımı sayesinde BHA’nın servis ettiği haberleri ücretsiz bir şekilde sitelerinde kullanabilecekler. Haberleri kullanmaya başlamak için [email protected] iletişime geçerek destek alınması mümkündür.

Beyaz Haber Ajansı ile Safir Tema arasında dev anlaşma!
Beyaz Haber Ajansı ile Safir Tema arasında dev anlaşma!

Safir Tema Hakkında

Safir Tema 2012 yılından bu yana kaliteli ve sorunsuz temalar üretiyor. Ayrıca firmanın müşterileri Safir Tema’yı temalardaki SEO uyumu, esneklik ve ücretsiz kaliteli teknik destek hizmetleri için tercih ediyorlar. Safir Tema ürettiği temalarda en güncel teknolojileri kullanır. Aynı zamanda temalarının kaliteli, hızlı ve SEO uyumlu olmasına gayret ediyor. Ayrıca Safir Tema’nın büyün temaları belirli aralıklarla standartlara göre güncelleme almaktadır.

Beyaz Haber Ajansı Hakkında

Beyaz Haber Ajansı (BHA); 25.06.2020 tarihinde Yerel Basın ve İnternet Basınını desteklemek amacıyla faaliyet göstermeye başlamış bir platformdur.

BHA haber siteleri ve yerel basın için güncel, doğru ve tarafsız haberleri abonelerine ulaştırmaktadır. Bilhassa BHA ekibinin bu yola çıkarken düşündüğü tek şey ise; dijital gazetecilikle ilgilenenlere destek olabilmek ve ihtiyaç duydukları haber eksikliğini giderebilmektir.

Uzun senelerdir sektörde yer alan BHA ekibi; Sağlıktan Teknolojiye, Gündemden Magazine kadar pek çok haberi abonelerine sunuyor. Basın emekçileri için yeni bir fırsat olarak öne çıkan BHA yerel muhabirlerdir. Ayrıca basın bültenlerinden gelen haberleri inceleyerek tarafsız ve doğru haberleri abonelerine ulaştırma görevi üstlenmektedir.

Wordpress Danışmanı

Wordpress Danışmanı Markası TeknoWeb Yazılım ve Medya Şirketinin Bir Kuruluşudur. Teknoweb Yazılım & Medya ekibinin ilke aldığı kalite anlayışı diğer firmalar dan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Bunun nedeni sürekli güncel kalarak son çıkan teknolojileri markanız ile buluşturmak ve bu teknolojileri anlamanızı sağlamak için verilen eğitimlerimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu