Wordpress Genel

Wordpress Ne Gibi Avantajlar Sağlar ?

Wordpress Avantajları saymakla bitmez. Kısa ve öz biçimde Wordpress ne gibi avantajlar sağlar ? hadi bu konuya bir göz atalım.

Wordpress ‘in Açık Kaynak Kodlu Olması

Wordpress, açık kaynak kodlu bir sistem olduğundan dolayı geliştiriciler baştan kod yazmak zorunda kalmadan yazılmış olan kodları kullanabilirler. Aynı zamanda geliştiriciler kodları paylaşabilirler.

İlgili Makaleler

Wordpress ‘in Kolay Kullanımlı Olması

Dünyada her şeyin hızla değişmesi gibi teknoloji de hızla değişmektedir. Duruma ayak uydurmak için biz de değişmek zorundayız. Bu yüzden sitemizde sayfa alıp çıkartmak ve tema değiştirme gibi küçük değişiklikler yapmak isteriz. Bunun için ya kod yazmayı öğrenmemiz gerekir ya da bu konulardan anlayan biri ile çalışmamız gerekmektedir. İşte burada Wordpress devreye girmektedir. Farklı tema seçeneklerinin bulunması ya da diğer her aradığımız şeylerin hazırda elimizin altında bulunmasını sağlamaktadır. Paradan ve zamandan da tasarruf etmemizi sağlamaktadır.

Wordpress Ne Gibi Avantajlar Sağlar ?
Wordpress Ne Gibi Avantajlar Sağlar ?

Wordpress ‘in Basit ve Sade Olması

Tıkla ve kullan özelliğine sahip olduğu için HTML, PHP, CSS gibi programlama dillerini iyi bilmeniz gerekmez. WordPress’i kurmak, güncellemek ve kullanmak kolaydır. Kod kullanım sayesinde dili oldukça basitleştirmiştir.

Wordpress ‘in Hızla Gelişmesi

Wordpress avantajları biri de, web sitelerinin kurulumu açısından kolay oluşu ve aynı zamanda hızlı olmasına neden olmaktadır. Site geliştirme süresi çok basittir, hatta eklentilerinden sürükle bırak tekniğiyle bile site yapmakta zorluk çekilmemektedir.

Wordpress Eklentiler ve Temaları

Wordpress’in en büyük avantajlarından biridir. Birbirinden farklı ve zengin eklentileriyle sitenizde istediğiniz sistemi kurabilirsiniz. Tek bir kod dahi yazmanıza gerek kalmadan, eklentiyi kurun ve ilerleyin. Aynı şekilde tek bir kod bile yazmadan birbirinden güzel temalara sahip olabilirsiniz.

Wordpress Danışmanı

Wordpress Danışmanı Markası TeknoWeb Yazılım ve Medya Şirketinin Bir Kuruluşudur. Teknoweb Yazılım & Medya ekibinin ilke aldığı kalite anlayışı diğer firmalar dan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Bunun nedeni sürekli güncel kalarak son çıkan teknolojileri markanız ile buluşturmak ve bu teknolojileri anlamanızı sağlamak için verilen eğitimlerimizdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu