Wordpress Genel

Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Wordpress Danışmanlık Hizmeti; Wordpress kullanan müşterilerimize dijital strateji, Wordpress web tasarımı ve karmaşık Wordpress geliştirme alanlarında lider olarak dünyanın en iyi Wordpress projelerini sunmaktayız. Sadece tasarım ya da kod yazmaktan çok daha fazlasını yapmaktayız – yenilikçi düşünce ve stratejik, sonuç odaklı bir yaklaşımla Wordpress uzmanlarından, destek ve danışmanlık almaktasınız.

Kişisel sitenizi veya kurumsal sitenizi oluşturmakta zorlanıyorsanız… Son derece profesyonel olarak işleyen WordPress danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede sitenizi Wordpress uzmanlarımızla kolay bir şekilde hedefine ulaştırmayı başarabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Wordpress danışmanlık hizmeti ile sıfırdan eksiksiz site kurulumu, uygun Wordpress tema bulma, Wordpress tema geliştirme, Wordpress eklenti geliştirme ve Wordpress eğitimi gibi konularda destek alabilirsiniz. Ayrıca Wordpress danışmanlık hizmetimizden yararlandığınız zaman; bu konuda teknik uzmanlığı bulunan verimli ve deneyimli uzmanlarımızla çalışma fırsatını yakalarsınız.

Wordpress Danışmanlık Hizmetileri
Wordpress Danışmanlık Hizmetleri
 • Wordpress Kurulumu ve Ayarlamaları: Wordpressten tam anlamıyla faydalanabilmeniz için ve ayrıca Wordpress içerik yönetim sisteminin kurulumunu güvenli ve hassas şekilde gerçekleştirebiliriz.
 • WP Tema Geliştirme ve Kurulum: Wordpress Danışmanlık hizmeti, benzersiz bir imaj oluşturmak için özel tema geliştirme hizmetlerini de içermektedir. Ayrıca seçtiğiniz bir tema için, bilgi sunan, içeriği etkilemeden çeşitli Wordpress hizmetleri sunabiliriz.
 • Wordpress Eklenti Geliştirme ve Kurulum: Sitenizde görmek istediğiniz özel bir şeyler var ise bunu eklenti olarak size sunabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken görmek istediğinizi seçmek ve eklenti geliştirmeyi bize bırakmak.
 • WP Destek Hizmetleri: Uzmanlarımız, sitenizin etkin yönetimi için çeşitli iş konularında kapsamlı destek sağlayabilmektedirler.
Wordpress Destek
Wordpress Destek

Wordpress Destek ve Danışmanlık Hizmeti

Sitenizin veya projenizin ne olduğu farketmeksizin, danışmanlık ve destek konusunda biz her zaman buradayız. İster küçük, isterseniz geniş kapsamlı bir danışmanlık arıyorsanız, uzman destek ekibimiz size Wordpress danışmanlık hizmeti sunmak için gerekli çabayı gösterecektir.

WordPress özellikle eklentiler, temalar, özel çözümler ve işlevsellik konusunda çok zorlayıcı bir içerik yönetim sistemi olabilmektedir. Bu yüzden Wordpress’in sunduğu avantajlardan vazgeçmek ve istediklerinizin daha azını kabul etmek yerine Wordpress danışmanlık hizmetimizden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Böylece Wordpress sitenizi istediğiniz gibi bir görüntüye ve işlevselliğe kavuşturabilirsiniz.

 • Site yapısı ve düzen danışmanlığı,
 • Grafik, ses ve video dahil medya entegrasyonu,
 • Özel işlevsellik ve yazılım çözümleri,
 • Site akışı ve son kullanıcı beklentileri,
 • Eklenti önerisi, kurulumu ve eğitimi,
 • En iyi Wordpress uygulamaları,
 • Wordpress sitesinin bakımını yapma,
 • Sorun giderme ve teknik destek,
 • Wordpress SEO eğitimi,
 • Periyodik bakım ve eğitim,
 • Hosting önerisi ve kurulum yardımı,
 • HTML5, CSS ve PHP kullanılarak yapılan özel kodlama,
 • Başlangıç ve ileri düzey Wordpress eğitimleri,
 • Wordpress site taşıma ve site açılış işlemleri,

Sorun giderme, hata düzeltme, web tasarımı ve SEO çalışmaları gibi bir çok konuda size Wordpress danışmanlığı sunabiliriz. Wordpress’i kurulumu için yardıma ihtiyacınız var ise doğru temaları ve eklentileri seçerek veya sadece genel destek ve eğitim ile uzman personellerle size yardımcı olabiliriz. Aynı zamanda ihtiyacınız olduğunda iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Wordpress Web Tasarımı

Güvenlik, hız, SEO ve ölçeklenebilirliği göz önünde bulundurarak yüksek basınç ortamları için hazırlık aşamasında Wordpress‘i sınırlarına kadar zorluyoruz.

E-ticaret çözümleriyle, ödeme ağ geçitleriyle, CRM’lerle, API’lerle, pazarlama otomasyon araçlarıyla ve daha fazlasıyla düzenli olarak özel entegrasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Başarıyla Wordpress projeleri sunmak, yüksek kaliteli tasarım ve geliştirmenin ötesine geçmektedir. Böylece tüm projelerimiz, müşteri iletişimi ile zamanında gerçekleştirilir. Aynı zamanda bütçeyi sağlamaktan sorumlu uzman bir teknik proje yöneticisi tarafından denetlenebilmektedir.

Tasarım ekibimiz ve geliştiricilerin ekibini denetlerken, proje yöneticileri de ayrıntılı kapsam dokümantasyonu sağlamaktan sorumludur.

Kapsamlı kalite güvencesi (QA) ve kullanıcı kabul testinin (UAT) yanısıra…Aynı zamanda yüksek kalitede, istikrarlı çalışmaların serbest bırakılmasını sağlamak için, gelişmiş araçlar ve otomasyon kullandığımız bir projeyi ömrü boyunca gerçekleştirebiliriz.

Wordpress Danışmanı Uzmanları
Wordpress Danışmanı Uzmanları

Wordpress Web sitesi Kurma ve Geliştirme

Bu konunun uzmanları olarak projelerimiz sadece harika görünmekle kalmıyor. Aynı zamanda en iyi uygulama ve optimizasyonlarla geliştiriliyor. Bundan dolayı müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktayız. Üyelik alanları, ödeme ağ geçitleri, WooCommerce, forumlar, etkinlik rezervasyonları, iş ilanları, dil çevirisi, içerik ödeme duvarları ve daha fazlası…

 • Kullanıcıyı ziyaretlerinin her aşamasında düşünen Tasarım, Kullanıcı Arabirimi ve UX işçiliği.
 • Her zaman büyük resmi göz önünde bulunduran stratejik, yenilikçi keşif ve tanım.
 • Tüm cihazlarda kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunan Duyarlı Wordpress web tasarımı.
 • API’ler, ödeme ağ geçitleri, CRM’ler ve diğer 3. şahıslarla Wordpress entegrasyonu.
 • Hız, güvenlik ve SEO – Wordpress’i sınırlarına göre optimize etmek
 • Gelişmiş bulut tabanlı Wordpress barındırma ve devam eden destekler

Yerel, evreleme ve üretim ortamlarında sitelerimizi geliştirmek, sürüm kontrolünü yönetmek, sürekli entegrasyondan faydalanmak ve kodlama standartlarına, çapraz tarayıcıya ve akıllı otomasyona sahip ve regresyon testine dayalı cihazlara karşı çalışmalarımızı yorulmadan test etmek için en son araçları ve otomasyonu kullanıyoruz.

Wordpress Web sitesi Kurma ve Geliştirme
Wordpress Web sitesi Kurma ve Geliştirme

Wordpress Eklentisi

Özel bir Wordpress eklentisine mi ihtiyacınız var? İhtiyaçlarınızı karşılamak için uzmanlarımızla bir Wordpress eklentisi sunabiliriz.

Wordpress eklenti deposu, aralarında 1 milyardan fazla indirilen 40.000’den fazla eklentiye ev sahipliği yapıyor! Ancak bazen gereksinimlerinize tam olarak uyan bir eklenti bulamazsınız. Burada tam olarak uzmanlarımız devreye girmektedir. Size uygun eklentiyi uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Wordpress’i güvende tutmak, yılların uzmanlığına ve en iyi uygulamaların tutarlı bir şekilde kullanılmasına ihtiyaç duyar. Pratik davranarak ve gereksinimlerinizi derinlemesine anlayarak, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

Uzmanından Wordpress Destek ve Danışmanlığı

Dijital pazarlama stratejileriyle işletmelerin daha fazla müşteri edinmesine yardımcı oluyoruz. Sitenizi, zamanınızdan ve enerjinizden daha fazla tasarruf etmek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sevdiğiniz şeyleri daha fazla yapabilmek için değerlendirebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan hedeflerinize ulaşma konusunda size danışmanlık yapabilecek deneyimli bir Wordpress uzmanı ile çalışmaktır!

İşletmenizin gelirinde gerçek ve olumlu iyileştirmeler istiyorsanız, sitenizin bazı niteliklere ihtiyacı olmaktadır. Örneğin, düzgün bir şekilde kurulmuş bir siteye sahip olunmalı. Ayrıca müşterilerinizin ilgisini çekecek türde içerikler üretmeniz gerekmektedir. Bu stratejileri tek başınıza yapmakta epey bir zorlanabilirsiniz. İşiniz için özelleştirilmiş, verimli ve etkili bir dijital strateji oluşturmak için sizinle birlikte çalışmaya hazırız!

Wordpress Danışmanı

Wordpress Danışmanı Markası TeknoWeb Yazılım ve Medya Şirketinin Bir Kuruluşudur. Teknoweb Yazılım & Medya ekibinin ilke aldığı kalite anlayışı diğer firmalar dan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Bunun nedeni sürekli güncel kalarak son çıkan teknolojileri markanız ile buluşturmak ve bu teknolojileri anlamanızı sağlamak için verilen eğitimlerimizdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu