Wordpress Entegrasyonlar

Paraşüt KOBİ’yi e-fatura ile tanıştırmak için e-ticarete girdi

KOBİ’lerin ihtiyaç duyduğu her alanda yanlarında olmayı amaçladıklarını kaydeden Paraşüt Kurucu Ortağı ve CEO’su Sean X Yu; bu satın alma sayesinde müşterilerine e-ticaret, e-fatura ve ön muhasebe yönetimini bir arada sunmaya başladıklarını ifade etti. Daha fazla KOBİ’yi e-faturanın avantajları ile tanıştırmak istediklerini vurgulayan Yu; “n11, Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor gibi Türkiye’deki bütün pazaryerleri ayrıca Opencart, Shopify, WooCommerce gibi en büyük e-ticaret altyapısı sağlayıcıları ile entegrasyon sunan Shopside’ı ile hedefimiz e-ticaret yapan kullanıcılarımızın finansal süreçlerini kolaylaştırmak ve onlara dijital dönüşümde daha kapsamlı hizmet sağlamak” diye konuştu.

Paraşüt KOBİ’yi e-fatura ile tanıştırmak için e-ticarete girdi
Paraşüt KOBİ’yi e-fatura ile tanıştırmak için e-ticarete girdi

“10 yıl boyunca elektronik ortamda ücretsiz saklıyoruz”

İlgili Makaleler

Paraşüt olarak ‘Anahtar Teslim e-fatura ve e-SMM’ hizmetiyle KOBİ’lerimizin e-fatura ve e-SMM başvuru işlemlerini onlar adına bire bir yönettiklerini ifade eden Yu, şunları anlattı: “Bu noktada KOBİ’lerimizin tek yapması gereken; Paraşüt ile e-faturaya da e-SMM’ye geçmeye karar vermeleri oluyor. Mali mühür gönderim süreci haricindeki tüm aşamaları 1 günde tamamlıyoruz. Normalde KOBİ’ler elektronik fatura sistemine geçmeden de e-arşiv portalı üzerinden bu faturalarını oluşturabiliyor. Ancak e-arşiv faturalarını resmileştirdikten sonra müşterilerine e-posta ile gönderme, yeniden düzenleme ya da iptal etme gibi işlemleri portaldan gerçekleştiremiyor. Ayrıca Paraşüt ile e-fatura sistemine geçiş yapan abonelerimiz, e-arşiv faturalarını kolayca oluşturup müşterileri ile paylaşabiliyor. İhtiyaç duydukları durumlarda e-arşiv faturalarını iptal edip yeniden düzenleyebiliyorlar. Aynı zamanda portal üzerinde en fazla 500 e-arşiv düzenlenebilir. Faturalar 6 ay boyunca arşivlenebilirken, biz kullanıcılarımızın sınırsız sayıda e-arşiv düzenlemesine ve faturalarını 10 yıl boyunca elektronik ortamda ücretsiz olarak saklamalarına imkân tanıyoruz.”

‘Paraşüt KOBİ’yi e-fatura ile tanıştırmak için e-ticarete girdi’ yazımızı okuduğunuz için teşekkürler konu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Wordpress Danışmanı

Wordpress Danışmanı Markası TeknoWeb Yazılım ve Medya Şirketinin Bir Kuruluşudur. Teknoweb Yazılım & Medya ekibinin ilke aldığı kalite anlayışı diğer firmalar dan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Bunun nedeni sürekli güncel kalarak son çıkan teknolojileri markanız ile buluşturmak ve bu teknolojileri anlamanızı sağlamak için verilen eğitimlerimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu