Woocommerce

Shopify veya WooCommerce Kullanan Satıcılar Cardano (ADA) ile Ödeme Kabul Etmeye Başladı

Kripto para ödeme işlemcisi NOWPayments geçtiğimiz günlerde Cardano için entegre desteği olduğunu duyurdu. Bu da Shopify ve WooCommerce gibi çeşitli e-ticaret çözümlerine yönelik eklentilerinin artık ADA ödemelerini desteklediği anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano Vakfı’nda Proje Yöneticisi olan Jeremy Firster, Twitter’da haberi şu ifadelerle duyurdu:

“Selamlar @Shopify #Cardano ailesi sizi selamlıyor. Büyüyen Cardano ekosistemini desteklediği için @NOWPayments_io’ya teşekkür ederiz.”

Bu tweet’te Firster, NOWPayments Pazarlama Müdürü Kate Lifshits’in Reddit gönderisine atıfta bulundu.

NOWPayments sayesinde artık ADA ödemelerini kabul edebildiklerini duyuran ilk çevrim içi satıcılardan biri, Cardano temalı ürünler satan Cardano Supreme oldu.

ADA ödemelerini desteklemek için NOWPayments’ın eklentilerinden birini kullandığını açıklayan bir başka çevrim içi satıcı ise Overland The Americas idi.

Satıcıların ADA ve diğer kripto para birimlerini kabul etmek için kullanabilecekleri NOWPayments tarafından sağlanan eklentiler ise şunlar:

Wordpress Danışmanı

Wordpress Danışmanı Markası TeknoWeb Yazılım ve Medya Şirketinin Bir Kuruluşudur. Teknoweb Yazılım & Medya ekibinin ilke aldığı kalite anlayışı diğer firmalar dan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Bunun nedeni sürekli güncel kalarak son çıkan teknolojileri markanız ile buluşturmak ve bu teknolojileri anlamanızı sağlamak için verilen eğitimlerimizdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu